Czy po 10 latach stosowania leku Parogen można go odstawić?

Witam od 10 lat zażywam parogen na nerwicę lękową który już nie daje tak dobrych rezultatów z natury somatycznej.Dlatego od roku uczęszczał na psychoterapię którą bardzo mi pomaga i próbie odstawienia paroksetyny.Próbowałam już raz odstawić ale skończyło się tak silnymi objawami somatycznymi że nie dałam rady wyjść z domu takie zawroty miałam.A odstawiłam powoli chyba pół roku.Nie doszłam do dnia bez całkowitego odstawienia bo wróciłam do początkowej dawki 20 mg.Teraz czuję się lepiej ale objawy somatyczne czasem nadal się pojawiają.I moje pytanie czy po tak długim stosowaniu leku mozna to odstawić i czy ten lęk na dobre nie spowodował jakich zmian w mózgu.Dziekuje za odpowiedz

Szanowna Pani, lek można odstawić, zmian w mózgu na pewno nie spowodował, jednakże czas odstawiania leku należy uzgodnić z psychiatrą. Pozdrawiam