Czy po 13 dniach od ryzykownej sytuacji wynik beta hcg jest w 100% pewny?

Witam. Czy po 13 dniach od ryzykownej sytuacji wynik beta hcg jest w 100% pewny? Dodam, że sytuacja miała miejsce 3 dni przed okres, a badanie było wykonane 2 dni po, dodatkowo miałam jeszcze jeden okres. (wynik

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby wynik testu beta hcg był wiarygodny powinno upłynąć conajmniej 10 do 14 dni. Nie podała Pani wyniku jednak myślę,że jeżeli jest on negatywny nie ma obaw o ciążę.