Czy po 2 tygodniach będzie już coś widać

Mam 20 lat, 161cm i 53 kg. Czy schudnę i kiedy będą efekty jedząc 1500-1600 kcal, codziennie: 30 min - skakanka, 10 min - bieg "w miejscu" i 30 min - ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki?

Witam,
Nie podano płci, a jest to istotne.
Przy podanych danych BMI wynosi ok. 20,5kg/m2, co jest wartością w normie.
Myślę, że przy zastosowaniu takiej diety oraz aktywności fizycznej, pierwsze rezultaty powinny być widoczne na wadze po tygodniu.
Po takim czasie utrata masy ciała powinna wynosić ok. 0,5-1kg.
Pozdrawiam