Czy po 6 tygodniach od operacji przepukliny kresy białej mogę wrócić do aktywności fizycznej?

Czy po 6 tygodniach od operacji przepukliny kresy białej nad pępkiem (siatka, cięcie ok 5 cm) mogę wrócić do krótkich biegów lub gry w piłkę nożną?

Szanowny Panie, jeżeli wszystko się prawidłowo zagoiło to myślę że tak. Jednakże proszę się nie forsować. Serdecznie pozdrawiam