Czy po 7-dniowej przerwie krwawienie ustąpi?

Dzień dobry. Zależy mi na wmiarę szybkiej odp. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie tabletek anty. Krwawiłam od 11 dnia brania tabletek. Teraz jestem przy 7 dniowej przerwie. Krwawie cały czas. Czy po 7 dniowej przerwie krwawienie ustąpi? Wiem,że krwawienie to efekt uboczny i ustąpi z czasem. Tylko wydaje mi się, że moje krwawienie trwa zbyt długo. Co powinnam zrobić? Podobno efekty uboczne mogą unormować się przy 3 opakowaniu?

Milena Lubowicz

Niestety niektóre kobiety reagują w ten sposób na hormony zawarte w tabletce. Jest to efekt uboczny. Jeżeli krwawienie jest silne i jest to dla Pani bardzo uciążliwe proszę udać się do ginekologa celem zmiany preparatu na inny.
Pozdrawiam