Czy po biopsji szpiku kostnego można od razu wrócić do pracy?

Czy po biopsji szpiku kostnego będę mógł od razu wrócić do pracy (fizycznej), czy niestety czeka mnie zwolnienie lekarskie?

Szanowny Panie biopsja cienkoigłowa nie powinna być przeciwwskazaniem aczkolwiek lepiej przez kilka dni unikać nadmiernej aktywności fizycznej