Czy po drugiej ciąży okres będzie się regulował tak samo dłuo?

Witam. Mam 22 lata. 5 miesięcy temu urodziłam drugie dziecko przez cesarskie cięcie. Po pierwszym porodzie które było w grudniu 2016 roku miałam nieregularne miesiączki ( karmiłam piersią tylko przez 3 miesiące). Okres był nieregularny do grudnia 2017 roku. Mój ginekolog nie stwierdził żadnych nieprawidłowości tylko przepisał mi luteine dopochwowo. W grudniu 2017 znów zaszłam w ciążę. Po zakończeniu ciąży pod koniec sierpnia okres dostałam dokładnie 1.11.2018. (drugie dziecko było karmione piersią około dwóch misiecy). Nastepna miesiączka pojawiła się 8.12.2018. Obie przebiegały prawidłowo 4 dni były nawet bolesne ale zawsze u mnie miesiączki były bolesne (przed ciążami). Natomiast miesiączka w tym miesiącu była dziwna.. 12 stycznia pod wieczór byłam strasznie obolała, bolały mnie jakby wszystkie mięśnie i myślałam że to będzie znów krwawienie niestety jednak nie. 16 stycznia miałam brązowe plamienie po dwóch dniach ono zanikalo, później znów się pojawiało. W między czasie zaczęły mi się codzienne migreny a bardzo dawno ich nie miałam. Teraz 23 stycznia zauważyłam krwawienie ale nie było ono bardzo obfite tylko takie plamienie troszkę mocniejsze ze skrzepami. I zaraz po tym znów były lekkie brązowe plamienia, a potem znikło.. I tak w kółko.. i znów teraz zauważyłam krwawienie takie jak wcześniej mówiłam. Nie mam konieczności stosowania podpasek czy tampona bo to jest takie jednorazowe krwawienie. Nie mam pojęcia co o tym sądzić. Czy to może być zaburzenie hormonalne? Dodam jeszcze że przed ciążami miałam regularne krwawienia. Co 32 dni i przez 4 dni. Wiem że po porodach okres reguluje się przez pół roku ale przy tamtej ciąży trwało to aż rok. Bardzo się martwię! Serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc.

Szanowna Pani, zapewne jest to wynik zaburzeń hormonalnych po ciąży, jednakże warto aby zbadał Panią ginekolog