Czy po drugiej operacji jelita tata będzie miał chemię?

Witam , tata jest po 2 operacji raka jelita grubego , ma ta z jedną nerke bo druga nerka została wycięte również z powodu raka .tata leczy się też na cukrzycę i nadciśnienie. Pytanie mam takie i znów miał nigdy chemi A ni naswiwtlan i zastanawiam się czy teraz po 2 operacji jelita będzie ja miał? Pozdrawiam

Szanowna Pani, nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, ponieważ nie jestem lekarzem prowadzącym