Czy po jednym zabiegu depilacji laserowej będą widoczne efekty?

Witam, mam pytanie - czy po jednym zabiegu depilacji laserowej Vectus w Gdańsku (jest dostępny ten laser) efekty będą widoczne (chodzi mi o depilację pach). Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Pozdrawiam!

Dzień dobry. Po jednym zabiegu usunięta zostaje niewielka ilość włosów. Z tego powodu może Pani nie zobaczyć efektów. Skuteczność zabiegu zależy również od karnacji i koloru włosów. Dlatego ilość zabiegów może się różnić u poszczególnych osób. Pozdrawiam