Czy po każdych tabletkach kręci się w głowie?

Dzień dobry mam takie pytanie . W czasach kiedy miałem 22 - 23 lata miałem lęki z wychodzeniem z domu do szkoły . Minęło mi to może zabrzmi to śmiesznie kiedy zaczelem grać w gry na komputerze i zapomniałem o tym teraz mam 37 lat jestem trenerem na siłowni i spróbowałem testosteron czy on spowodował nawrot choroby ?Zaczelo mi się kręcić w głowie potem automatycznie panika ze coś się stanie byłem kardiologa neurologa kręw mocz wszystko ok na końcu psychiatra i lekarz zapisał mi egzyste 75mg na noc . Mam początku była mega poprawa teraz minął miesiąc. I mam problemy z koncentracja i tez kreci mi się w głowie a co przeczytałem może to być o tych tabl. Czy lekarz może zmienić tabl. Czy po każdych się kreci w głowie i są problemy z koncentracja wzrokowa

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym ponownie skonsultować się z psychiatrą celem zmiany leczenia.