Czy po laparotomii oraz częściowej resekcji jajnika prawego jest możliwość zajścia w ciążę?

Dzien dobry , jestem po Laparotomii, obustronnym usunieciem jajowodow oraz czesciowa resekcja jajnika prawego . Czy po takim czyms mozliwe jest naturalne zajescie w ciaze ? Wogle czy in vitro tez cos da ?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani porozmawiać z lekarzem ginekologiem, gdyż ocena możliwości zapłodnienia wymaga dokładniejszych informacji, na temat wykonanych zabiegów oraz na temat przyczyny ich wykonania.