Czy po leczeniu raka piersi homoniezależnego,są leki wspomagajace dalsze zabezpieczenie przed chorobą

Dzień dobry, mam 35 lat ,zachorowałam na raka piersi w 2007roku ,guz był mały 15mm g3 ,bez przerzutów receptory ujemne ,i her-2 tez ujemny ,nurtujące mnie pytanie -skończyłam leczenie chemia czerwona i radioterapia ,dowiedziałam się od lekarza że mając receptory ujemne nie moge otrzymać żadnego leczenia wspomagającego dalsze zabezpieczenie przed chorobą.Sama znalazłam leki na od dnia 20-09-2008 do nadal biorę VILCACORA 2005 ,TSUCHAMI W KROPLACH LEKI WSPOMAGAJĄCE ODPORNOŚĆ ORGANIZMU .Badania są bardzo dobre .

Szanowna Pani
Lekarz prowadzący z pewnością dokładnie ocenił Pani sytuację.

Leczenie wspomagające to nie tylko radioterapia, leczenie operacyjne czy farmakologiczne.

Dużą rolę odgrywa także psychoterapia oraz wszystkie czynności, które pozytywnie wpływają na stan organizmu oraz zwiększają odporność.
Ogromne znaczenie ma więc również zdrowy tryb życia, zrównoważona dieta, zwalczanie otyłości.

Leki, o których Pani pisze nie są przeciwskazane. Brak jednak badań mówiących o ich roli w leczeniu raka piersi