Czy po mieszance leków Teraflu, Ibupromu i Sinupredu może nastąpić reakcja organizmu?

Czy po mieszance leków teraflu i ibupromu i sinupredu może nastąpić reakcja organizmu ze człowiek przestaje na chwilę kontaktować? Podczas jazdy autem mój maz stracił świadomość na chwilę i nic nie pamięta....

Lek. Paweł Szadkowski

Theraflu zawiera feniraminę, która jest lekiem przeciwhistaminowym i daltego w ulotce jest taka informacja: 'Lek Theraflu ExtraGRIP może powodować senność. W związku z tym pacjent powinien zachować
ostrożność w trakcie prowadzenia pojazdów, obsługiwania maszyn lub wykonywania innych prac wymagających sprawności psychofizycznej.' Każdy może inaczej reagować na leki przeciwhistaminowe, jednakże udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu pełnej oceny klinicznej, ponieważ utrata świadomości jest niepokojącym objawem.