Czy po nieudanej inseminacji powinnam zmienić dawcę?

Witam jestem po jednej niestety nieudanej inseminacji mysle o drugiej i zastanawiam sie czy pozostac przy tym samym dawcy czy zmienić... dziękuję i pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nasienie stosowane do inseminacji jest przebadane, więc nie sądzę, aby było "wadliwe". Nie każda próba inseminacji jest skuteczna, więc jest to wyłącznie Pani decyzja, czy zmienić dawcę. Nie ma ku temu medycznych przesłanek.