Czy po odstawieniu leku Trittico można wypić alkohol?

Dzień dobry. Stosuję lek Trittico CR w dawce 25mg na sen. Właściwie to już od 3 dni nie biorę tego leku. Chciałem zapytać czy mogę już np. wypić kieliszek alkoholu do obiadu? I czy w ogóle alkohol w takiej ilości (kieliszek lub 2) mogą wywoływać jakieś interakcje z lekiem Trittico przyjmowanym w takiej dawce.

lek może nasilac działanie alkoholu. Działania niepożądane leku też mogą ulec nasileniu