Czy po odstawieniu leku wrócą emocje i pamięć?

Przyjmuje Ketilept. Mam problem z pamięcią, nie mam emocji takich jak wcześniej, nie mogę logicznie myslec i jestem pobudzona. Czy jest to możliwe ze jest to po leku? Czy po odstawieniu wrócą emocje i pamięć? W ile czasu?

Zastanawiam się, z jakiego powodu ma Pani przepisywany Ketlilept? Jest to lek o dość sprecyzowanym zakresie działania. Nie pisze Pani jak długo i w jakich dawkach przyjmuje go. To wszytko ma znaczenie. Dlaczego ma Pani odstawiać lek?

Czy nie można przedyskutować tych spraw z lekarzem leczącym? On(a) będzie najlepszym źródłem wiedzy.

Pozdrawiam