Czy po pettingu i dotykaniu można zajść w ciążę?

Cześć, mam 18 lat. Robiłam to z chłopakiem, znaczy tylko go pocieraliśmy (nie raz. nigdy nie doszło do wytrysku w czasie pocierania, nie wsadzaliśmy i nic w tym stylu). Teraz miałam dostać okres.
Mam bóle brzucha, które wskazują na ta, że przyjdzie. Bolą mnie też piersi i nie tylko, a okresu nie widać.
Co myślicie? Mogłam zajść w ciąże? Dodam, że bolą mnie jajniki od jakiego czasu, znaczy od czasu do czasu kują tak lekko. Co mam zrobić? Trochę się boję;( Co mi doradzicie?
Proszę o szybką odpowiedź, błagam...

Lek. Monika Szafarowska

Witam.
Jeśli nie doszło do pełnego stosunku ryzyko ciąży w Pani przypadku raczej nie istnieje. Podane przez Panią objawy sugerują rychłe nadejście miesiączki. Jeśli w ciągu kilku, kilkunastu dni od spodziewanego terminu miesiączka nie pojawi się proszę mimo wszystko wykonać test ciążowy z moczu. Jeśli będzie negatywny, a krwawienia nadal nie będzie, może to sugerować zaburzenia miesiączkowania. Nieregularne miesiączkowanie może być wskazaniem do przeprowadzenia dalszej diagnostyki. Jeśli wynik testu ciążowego będzie dodatni-proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam.