Czy po pettingu istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Jeśli uprawiałam petting z moim chłopakiem, i wyszło ze mnie dużo śluzu. a on po pewnym czasie włożył mi członka do pochwy ( tylko kawałek) ale nie spuścił się!
Czy jest opcja, żebym była w ciąży?
Proszę o odpowiedzi, bo bardzo się boję..

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Szansa na zapłodnienie w opisanej przez Panią sytuacji jest minimalna, ponieważ nie doszło do wytrysku w pochwie. Ewentualnym "zagrożeniem" jest preejakulat, który czasem wydostaje się z męskiej cewki moczowej przed wytryskiem. Bardzo rzadko jednak zdarza się zajście w ciążę przez niego spowodowane. Obfitość Pani wydzieliny pochwowej natomiast nie ma żadnego znaczenia.
Proszę się nie martwić.
Pozdrawiam serdecznie!