Czy po poronieniu i łyżeczkowaniu oprócz plamienia mogą pojawić się skrzepy?

Witam, czy po poronieniu samoistym i lyzeczkowaniu oprócz plamienia będą jesCze wypada jakieś tkanki skrzepy? Czy nie powinno się tak dziać? Pozdrawiam

Szanowna Pani, skrzepy mogą występować, jeśli jednak krwawienie będzie się przedłużało to proszę udać się do ginekologa. Serdecznie pozdrawiam