Czy po przeszczepie włosów metodą BHT będę mógł mieć długie włosy?

witam mam wazne dla mnie pytanie czy po przeszczepie metodą bht czyli tą metodą gdzie pobiera sie wlosy z innych miejsc niz glowa będę mógł mieć długie włosy ok 14 cm zawsze takie nosiłem i jest to dla mnie wazne pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak jak pisałem wcześniej prawdopodobnie nie.