Czy po stosowaniu leku Letrox mogę przytyć?

Dzień dobry. Mam 20 lat, stwierdzono u mnie niedoczynnosc tarczycy. Mam letrox 50 i 75 co drugi dzień. Moje pytanie, czy po zażywania tych leków coś się zmieni? Czy zgrubnę? Czy stworki będzie mi zrzucić kilogramy? Jak do tego się odnieść?

Szanowna Pani, przytyć właśnie można w wyniku niedoczynności tarczycy, Letrox normując stężenie hormonów powinien zapobiec tyciu. Pozdrawiam