Czy po stosunku przerywanym mogło dojść do zapłodnienia?

Mam 20 lat, jakiś tydzień temu kochałam się z chłopakiem. Zanim doszedł zdążył ze mnie wyjść, wytarł się, a chwilę później znów się kochaliśmy. Od wczoraj miewam pobolewanie podbrzusza jakby na okres, a mam go dostać kolo 19 grudnia, tak ogólnie czuje się dosyć normalnie. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? I żeby już pojawiły się objawy?

20 LAT ponad rok temu

Lek. Monika Szafarowska

Witam.
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną (wskaźnik Pearla 10-25). To czy jest Pani w ciąży zależy w dużej mierze od długości trwania cyklu, dnia owulacji a terminu współżycia. W terminie spodziewanej miesiączki może wykonać Pani test ciążowy, aby rozwiać swoje wątpliwości. Wcześniej, dla niecierpliwych, można wykonać oznaczenie beta- Hcg we krwi.
Pozdrawiam.