Czy po takiej operacji będzie miała problemy z pamięcią?

Mojej mamie (43l.) pękł tętniak dwa tygodnie temu. Został zaklipsowany, operacja się udała. Rozmawia normalnie, ale się martwię. Czy po takiej operacji będzie miała problemy z pamięcią czy normalnym funkcjonowaniem? Jakie są szanse na powrót do normalności?

Wszystko zależy jakie skutki i w jakiej okolicy mózgu pozostaną . są szanse na powrot do pełnej sprawności, ale warto przeprowadzić testy, dla oceny który z ośrodków mózgu mógł ucierpieć

Dzień dobry,
stan w którym jest teraz Pana mama prawdopodobnie jest stanym , który już pozostanie, lub sie poprawi. Dwa tygodnie od pęlnięcia to jest okres kiedy ryzyko poważnych powikłań bardzo spadło, tak więc powinno być coraz lepiej . Tak więc myślę że sznse na powrót są dosyć duże.