Czy po zawale serca mogę ponownie grać w piłkę nożną?

Mam 33 lata. 4 miesiące temu miałem zawał serca. Całe życie uprawiam sport. Wyniki mam dobre. Czy mogę ponownie grać w piłkę nożną, wprawdzie amatorsko ale treningi plus mecz to wysiłek jest nie mały.

Szanowny Panie, aktywność fizyczna jest wskazana, jednakże proszę intensywność wysiłku omówić z kardiologiem