Czy po zwalczeniu nadmiernego lęku depersonalizacja i derealizacja może ustać?

Witam,
bardzo trudno odpowiedzieć na tak ogólnie zadane pytanie. Generalnie może, ale zawsze proszę się a takich sprawach kontaktować bezpośrednio ze specjalistą, bo jest to zawsze sprawa indywidualna, zależna od konkretnej struktury osobowości. Sprawa jest złożona. Zachęcam do indywidualnego kontaktu ze specjalistą. Pozdrawiam.

Psychologia

To zależy od tego czy lęk jest przyczyną tych objawów czy coś innego. Warto byłoby zgłosić się do lekarza psychiatry i psychoterapeuty.