Czy pod dłuższym stosowaniu hemoroid zniknie?

Dzień dobry, ostatnio pojawił mi się hemoroid zewnętrzny. Zacząłem stosować tabletki Diosminex oraz procto-hemolan, które w jakiś tam sposób pomagają, ale moj problem nie znika. Czy pod dłuższym stosowaniu hemoroid zniknie? czy powinienem udać się do przychodni?, jak będzie wyglądać badanie?

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza, badanie będzie per rectum. Leczenie wspomnianymi lekami nie przyniesie zbyt dużego skutku, należy rozważyć leczenie chirurgiczne