Czy pod wpływem tego uderzenia mogło dojść do uszkodzenia oka?

Dzień dobry, zwracam się do Państwa o pomoc, radę. Przed godziną dziecko uderzyło mnie swoją oprawką okularów w lewe oko, oko miałam zamknięte. Uderzenie było z rozmachem, powiedziałabym że z dużą siłą. Cały czas obserwuje przed lustrem czy nic się nie dzieje, oko nie jest czerwone, pojawia się ból średniego nasilenia, cały czas odczuwam, boję się że coś się dzieje. Czy możliwym jest to, że pod wpływem tego uderzenia mogę stracić wzrok, mogłam złamać kość koło oka, mogło dojść do jakiegokolwiek uszkodzenia oka? Czy oko mogło się przesunąć bądź powstać jakieś wgniecenia w oku? Ja zaraz zwariuję.. Dziękuję za każdą odpowiedź, z wyrazami szacunku

szanowna Pani, bez badania nie da się tego ocenić, jeśli jest Pani zaniepokojona swoim staniem to lepiej wybrać się do lekarza