Czy podana charakterystyka żylaka odbytu świadczy o nowotworze?

Witam. Od tygodnia borykam się z czymś co wydawało mi się zwykłym hemoroidem. Smarowałam go procto- hemolanem. Niestety minął tydzień a stan odczuwalny znacznie się pogorszył :( w końcu uznałam, iż najlepiej zrobię temu zdjęcie i zobaczę jak to wyglada. Przerazilam się, nieduży, wielkości groszku, guzek, z nalotem jakby ropnym i czymś ciemnym u góry. Wystraszyłam się że może to być nowotwór. Lekarz za tydzień, czy to się zdarza, żeby hemoroidy tak wyglądały? Help :(

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, zdarza się, aby hemoroidy tak wyglądały. Zmianę musi ocenić lekarz.