Czy podane objawy świadczą o przerośniętym migdałku gardłowym?

Witam jest możliwe że w wieku 24l mogę mieć przerosniety migdalek gardłowy? Cały czas czuje delikatny ucisk za nosem po lewej stronie i słabsza odporność wezmę otriwin do nosa czuje bulgotanie w brzuchu i na jakiś czas mam spokój język mam spokój język lekko zielony pytanie co to może być?

Do oceny Pana stanu i postawienia diagnozy potrzeba badania lekarskiego. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza POZ. Pozdrawiam.