Czy podane suplementy wchodzą w interakcję z antykoncepcją hormonalną?

Dzień dobry! Zwracam się z uprzejmą prośbą o opinię czy podane suplementy będą miały wpływ na interakcję z antykoncepcją hormonalną: *różeniec górski *B complex *cynk selen *wit C *probiotyk *wit D *wit A 12 000IU *kwasy omega 3? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Te suplementy nie powinny w żaden sposób wpływać na działanie antykoncepcji.