Czy podane wyniki badań wskazują na potrzebę odstawienia Euthyroxu?

W czasie ciazy roku 2015/2016 z burzy hormonów stwierdzono niedoczynnosc tarczycy jadlam euthyrox w tym czasie do lutego 2018 mialam 2 razy robione usg tarczycy w skrócie usg prawidlowe. Od lutego 2018 jadlam euthyrox 1tab 25. Ale od lutego do teraz przestalam sie pilnowac i jadlam tabletke wtedy kiedy sobie przypomnialam. Dzis zrobilam badania i o to wynik TSH 2.640 (norma 0.270-4.200) FT3 4.63 (norma 3.13-6.76) FT4 14.47 (norma 12.0-22.0) Moje pytanie brzmi jak to dalej? Spożywać nadal euthyrox ? Odstawic? Jaka ewentualnie dawke przyjmowac? Dodam ze wizyte mam w lutym 2019. Czy jest mozliwosc ze po prostu sie tarczyca wyleczyla?

Przyjmuje się, że u kobiet w wieku rozrodczym powinno się dążyć do utrzymania TSH poniżej 2 mIU/l. Proponuję przyjmować Euthyrox według poprzednich zaleceń, a przed zaplanowaną wizytą wykonać ponownie oznaczenie TSH, fT3 i fT4 i z wynikami udać się do endokrynologa. Pozdrawiam.