Czy podczas brania luteiny mogę zastosować jakiś probiotyk odbudowujący florę w pochwie?

witam, jestem w 27tyg. ciąży bliźniaczej. Biorę luteinę 100 dopochwowo 2x2. Odkąd biorę luteinę często dostaję grzybicę pochwy. Z wymazu wyszła candida. Czy podczas brania luteiny mogę zastosować jakiś probiotyk odbudowujący florę w pochwie? Pani w aptece poleciła mi doustny lacidofil. Jak rozpoznać odpowiednią wydzielinę z pochwy? Podczas grzybicy wydzielina jest grudkowata, ale luteina też często wydostaje się nie do końca rozpuszczona w podobnej postaci

witam tak może Pani zastosować probiotyk, w przypadku infekcji grzybiczej poza grudkowatą wydzieliną występuje świąd i pieczenie podczas oddawania moczu