Paski wybielające Crest a stosowanie ich w ciąży

Dzień dobry, mam do Państwa takie pytanie: jestem obecnie w ciąży i chciałabym wybielić sobie zęby, czy podczas ciąży mogę to bezpiecznie zrobić? Chciałabym zastosować paski wybielające marki crest? (zawierają 14% nadtlenku wodoru). Widziałam, że na allegro paski crest są w dobrej cenie, chciałabym je kupić. Czy mogę poznać opinie, jak się sprawdzają, czy rzeczywiście wybielają zęby w widoczny sposób, czy tylko lekko wybielają przebarwienia. No i najważniejsze, czy są bezpieczne dla dzidziusia, ewentualnie w którym trymestrze można je zrobić? Albo w którym nie można ich zrobić. Czy te 14% nadtlenku wodoru w paskach wybielających crest jest szkodliwe dla płodu czy raczej obojętne? Będę wdzięczna za wszelkie porady, chce jak najlepiej dla dziecka, ale też chcę dbać o siebie w tym szczególnym okresie. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Wybielanie zębów zarówno w gabinecie, jak i metodami domowymi, jest przeciwskazane zarówno w czasie ciąży, jak i podczas karmienia.