Czy podczas infekcji bakteryjnej i podawania antybiotyku można podawać dziecku witaminy?

Czy podczas infekcji bakteryjnej i podawania antybiotyku mozna podawac dziecku witaminy? Ile trwa infekcja bakteryjna. Ile czasu podawac antybiotyk?

Lek. Paweł Szadkowski

Wszystkich informacji powinien udzielić pani lekarz pediatra. Interakcje pomiedzy lekami zależą m.in od rodzaju antybiotyku. Antybiotykoterapia powinna być dobrana do rozpoznanej choroby, a jej czas zależy m.in od stanu klinicznego.