Czy podczas przyjmowania leków na niedoczynność tarczycy można przyjmować suplementy diety?

Witam, mam niedoczynność tarczycy i biorę Letrox 100, czy przy stosowaniu tego leku można brać Centrum "od A do Z" w którym znajduję się 100 uJ jodu.

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu zastanowiłbym się nad sensem przyjmowania tego typu suplementów. Ewentualną substytucję jodu uzgodniłbym ze swoim endokrynologiem, ponieważ może on być niewskazany w zależności od choroby podstawowej.