Czy podczas regularnego stosowania tabletek antykoncepcyjnych można zajść w ciążę?

Witam, czy biorąc regularnie tabletki antykoncepcyjne (ewentualnie z kilku godzinnym opóźnieniem od stałej godziny brania - 2, 3) jest możliwość zajścia w ciążę? Podkreślę, że teoretycznie byłam w czasie dni niepłodnych. Ale zastanawia mnie jeszcze fakt długości życia plemników.

Milena Lubowicz

Prawidłowo przyjmowane tabletki dają 99,7% skuteczności antykoncepcyjnej, więc ryzyko ciąży jest znikome.
Pozdrawiam