Czy podczas stosowania leków Fitolizyna i Rowatinex mężczyzna może starać się o dziecko?

Witam Czy podczas stosowania leków: fitolizyne i rowatinex mężczyzna może starać się o dziecko? Czy te leki wpływają na jakość nasienia i niosą ryzyko uszkodzeń genetycznych?

Lek. Paweł Szadkowski

Brak jest informacji o negatywnym wpływie opisywanych preparatów na jakość nasienia, czy potencjalnym uszkadzającym gamety.