Czy podczas uderzenia klapą bagażnika coś mi się mogło stać?

Witam, 5 dni temu spadła mi. Na głowę klapa bagażnika. Nie straciłam przytomności tylko bolało mnie miejsce uderzenia. Od dwóch dni kiepsko się czuję, jestem słaba i bardzo chce mi się spać, mam mdłości i pobolewa mnie głowa ale nie jakoś mocno. Czy jest możliwość że coś mi się stało podczas uderzenia?

Szanowna Pani, takie objawy są wskazaniem do wykonania TK głowy. Proszę udać się do lekarza