Czy poddać się operacji po cięciu cesarskim?

Dzień dobry, 13 sierpnia miałam cięcie cesarskie. Z rany wylewal się płyn po jednej stronie ale nic nie bolało ani mie goraczkowalam. Po około 2 tygodniach jeden z chirurgów zaczął mi to wygniatac. 2 dni pózniej brzuch strasznie mi napuchl i pojawiła się martwica w miejscu gdzie było wygniatane. Na dzien dzisiejszy radzą operacje lecz z 7 tygodniowym dzieckiem w domu nie wiem czy to jest jedyna i najlepsza opcja?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie można niestety jednoznacznie określić czy wymaga pani operacji. Niezbędne do tego jest badanie i dokładna ocena pani obrazu klinicznego. Jeśli ma pani wątpliwości może pani skonsultować się z innym specjalistą chirurgiem.