Czy poduszka do łóżeczka dla 3-miesięcznego dziecka nie będzie szkodliwa?

Witam. Chcialam sie dowiedziec jaka jest opinia lekarzy na temat poduszki do lozeczka tzw. klinu. Chcialabym kupic ja dla dziecka ale wolalabym sie upewnic czy nie sa szkodliwe dodam ze syn ma 3 miesiace.

Milena Lubowicz

Taka poduszka nie jest szkodliwa. Nie wiem w jakim celu chce Pani ją zakupić, jeżeli powodem jest ulewanie można również podłożyć coś z jednej strony pod nóżki łóżeczka.
Pozdrawiam