Czy podwójne widzenie ustąpi?

Witam choruje na gravesa basedowa od prawie roku.Wytrzeszcz i podwójne widzenie do tego zez,który pojawił się przy chorobie jestem po cyklu sterydoterapi ,ale nadal widzę podwójnie czy ten objaw ustąpi czy są jakieś szanse

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od tego, kiedy został wdrożone leczenie sterydoterapii. Zalecam wizytę u okulisty w celu określenia zaawansowania patologii okulistycznej. Pozdrawiam.