Czy podwyższona temperatura ciała może oznaczać ciążę?

Witam zastanawiam się jaka temperatura jest we wczesnej ciąży. Jutro mam dostać okres a moja temperatura mierzona pod pachą wynosi 37.2 C już parę dni się taka utrzymuje. Oczywiście przeziębiona nie jestem. Czy może oznaczać to ciaże? Oczywiście wiem że test odpowie na moje pytanie jak okres się spóźni ale chciałabym wiedzieć co może to oznaczać.

Małgorzata Panek

Na początku ciąży występuje podwyższenie ciepłoty ciała.
Proszę wykonać test ciążowy i w przypadku wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam