Czy podwyższony poziom monocytów to powód do obaw?

21 lat odebralem dzisiaj badani krwi monocty 21% norma to 2-12 mozna zaczac sie bac ? Od kilku dni mam goraczke i dreszcze Lekarz spojrzał na wyniki o cisza :) udac sie do specjalisty ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli pozostałe wyniki są w normie to nie należy się zbytnio martwić. Jeśli te objawy by nie ustępowały to wtedy proszę się ponownie zgłosić do lekarza.