Czy pole magnetyczne ma wpływ na ciążę?

Witam. Jestem w 6 tygodniu ciazy, pracuje jako fizjoterapeutka. Przez okolo 7 godzin dziennie w roznym stopniu mam kontakt z polem magnetycznym, wykonuje tez zabiegi ultradzwiekami i laserem. Czy te czynniki moga miec negatywny wplyw na ciaze? Pokój do fizykoterapii ma około 20m² i podzielony jest płytami meblowymi na kabiny. W jednej z tych kabin znajduje się pole magnetyczne. W czasie pracy pola magnetycznego często wykonuje zabiegi w sąsiednich kabinach. Wiem, że pole magnetyczne "sieje" poza cewki ale nie wiem jak daleko i czy takie "rozsiane" pole może mieć jakiś wpływ na ciążę czy jest za słabe? Na razie czuje się dobrze i nie chciałabym iść od razy na L4.

Szanowna Pani, nie można przebywać w polu magnetycznym w ciąży, szczególnie przez tak długi okres czasu w ciągu dnia