Czy pomiędzy Polprazolem a Vicebrolem mogą wystąpić jakieś interakcje?

Mężczyzna lat 28 Daniel Mam takie pytanie zażywam dwa leki tj.polprazol 20 mg 2x dziennie i vicebrol 5 mg 2x dziennie polprazol na czczo 30 minut przed śniadaniem i przed kolacją a vicebrol po śniadaniu i kolacji i moje pytanie jest takie czy moge zażywać te dwa leki śmiało czy nie ma między nimi żadnych interakcji to znaczy czy polprazol nie spowalnia wchłaniania vicebrolu czy jakiś odstęp powiniełem brać po zażyciu polprazolu aby zażyć vicebrol czy może tak jest dobrze jak wyżej napisałem za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje pozdrawiam i życze miłego dnia.

Lek. Paweł Szadkowski

Te dwa leki nie powinny w żaden sposób wpływać na swoje działanie, nie ma powodu do niepokoju.