Czy pomimo dobrego ciśnienia konieczne są krople?

Chodzę do okulisty od kilku lat i zawsze mam prawidłowe ciśnienie oka. Lekarka stwierdziła jaskre prosta nerwy na górze i wdrożyła monoprost który mi nie pasuje. Czy pomimo dobrego ciśnienia konieczne są krople.

Szanowna Pani, uwagi odnośnie leczenia najlepiej omówić z lekarzem prowadzącym, krople mogą być konieczne cały czas