Czy pomimo prawidłowych wyników mogę mieć niedoczynność tarczycy?

Witam. Proszę o pomoc. 10 miesiecy temu urodziłam córeczkę podczas ciąży od 5 miesiąca miałam wysoki poziom TSH ( zdiagnozowana niedoczynnosc ) bardzo dużo przytyłam . Po ciazy odłozyłam euthyrox natomiast do badańskłoniłymnie nie zbyt częste wizyty w toalecie ( zaparcia) dziś odebrałam wynik. TSH3 = 2.183 ulU/l miesci się on w podanej normie do 4.7 mimo to proszę o radę czy mogę mieć niedoczynnosc tarczycy?? Dodam że jestem kobietą mam 26 lat. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Więcej o pani gospodarce hormonalnej powiedziały by dodatkowe badania fT4 i fT3, ale taki wynik TSH najpewniej wyklucza niedoczynność tarczycy.