Czy pomimo użycia zabezpieczenia jest możliwe zakażenie wirusem HIV?

Witam. Przed 3 dniami odbylem kontakt seksualny z nieznana kobieta. Stosunek byl w prezerwatywie ale mimo wszystko mam zle samopiczucie,bol gardla,bole lydek porownywane do zakwasow. Czy pomimo uzycia zabezpieczenia jest mozliwe zakazenie wirusem HIV? Czy objawy sa mozliwecw dwa dni po potencjslnym zakazeniu? Prosze o odpowiedz i pozdrawiam. Anonim

Szanowny Panie, zakażenie jest mało prawdopodobne. Objawy raczej tak szybko by nie wystąpiły