Czy poniższe wyniki wymagają leczenia szpitalnego?

Dzień dobry, mam pytanie gdyż od dziecka choruje na klebuszkowe zapalenie z zespołem nerczycowym. Jako dziecko chorowalam bardzo często lecz w późniejszym czasie mój nawrót choroby pojawia się tak co 10lat.Zrobilam wczoraj badania krwi i moczu gdyż znów zaczęły puchnac mi kostki, ręce oraz powieki. Wynik badania moczu wykazał białko w moczu o wartości 127mg%dl a krwi białko wynosi 4.95 g/dl, kreatynina 0.62mg/dl, egfr >60ml/min/1.7.Czy mam się znów martwić pobytem w szpitalu czy można mnie leczyć już w domu.?Jak pani ocenia moje wyniki? Wiem, że wyniki świadczą o nawrocie choroby ale czy jest bardzo źle?Bola mnie do tego ledzwie i chodzę cały czas bez energii. Mogła bym spać cały czas. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od stanu klinicznego. Radziłbym konsultację nefrologiczną w celu oceny konieczności skierowania do szpitala. Pozdrawiam.