Czy poparzenie skóry wybielaczem mogło zaszkodzić ciąży?

Witam, Gdy bylam w trzecim trymestrze ciazy, przypadkowo uzylam wybielacza do wlosow na skorze mimo, ze ten konkretny nie powinien miec z nia kontaktu. Doznalam poparzen na skorze (przebarwienie), ktory znikly po kilku tygodniach. Czy moglo to miec negatywny wplyw na ciaze i zdrowie dziecka? Dziekuje.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie sądzę żeby powierzchowne uszkodzenie skóry na takim obszarze miało wpływ na stan dziecka, proszę się nie niepokoić.